Hakkımda

Merhaba;

İzmir/konak doğumluyum. İlkokulu “Mudafaa-i hukuk ilkögretim” , ortaokulu “Güzelyalı İlköğretim” , Liseyi “Selma Yiğitalp Lisesi” inde okudum. Lise bittikten sonra eğitimime 2 sene ara verip kendimi bilgi teknolojileri ve donanım konusunda geliştirdikten sonra , universite eğitimime Çukurova Universitesi Bilgisayar Teknolojileri Ve Programlama bölümünde devam edip 2010 yılında mezun oldum. Halen eğitimime AÖF İşletme bölümünde devam etmekteyim (Ahanda buda bitti , dolayisiyla askerlikte 🙂 ).

Bilişim sektörüne O&M bilgisayarda  bilgisayar teknisyeni olarak 2005 yılında giriş yaptım. 2007 den sonra donanım konusunda uzmanlaştıktan sonra , “İzmir teknoloji egitim merkezi” inde Network (mcse) egitimi aldım. Egitimimi tamamladıktan sonra freelance olarak çeşitli fabrika ve üretimhanelerde sunucu kurulumu ve network build hizmetleri verdim. Şu an aktif olarak Cms firmasın’da çalışmaktayim.

Seçmiş olduğum meslek gereği araştırmayı, okumayı, yazmayı, çizmeyi seven biriyim. İlk etap da, sürekli elimin altında olmasını istediğim notlarımı kaydettiğim bir local çalişma olarak oluşturduğum bu girişim 2010 yılı itibariyle bir Web sitesi halini almıştır.Amacım, IT konusunda hepimizin şirketlerinde kullanmış olduğu Microsoft ürünleri ile karşılaşabilecek olan problemleri ve Türkçe kaynak sıkıntısını gidermektir.

Sahip olduğum ünvan ve sertifikalar;

Microsoft® Certified IT Professional (MCITP)

TS: Windows Small Business Server 2008, Configuring

TS: Configuring Microsoft Windows Vista Client

TS:Windows Server 2008 Network Infrastructure, Configuring

TS:Windows Server 2008 Active Directory, Configuring

TS: Windows Server 2008 Applications Infrastructure, Configuring

TS: Windows 7, Configuring

Implementing and Administering Security in a Microsoft Windows Server 2003 Network

TS: Windows Server 2008 R2, Server Virtualization

TS: Windows Server 2008 R2, Desktop Virtualization

Pro: Windows Server 2008, Enterprise Administrator

 

Güncel sertifika bilgilerimi “https://mcp.microsoft.com/authenticate/validatemcp.aspx” adresinden aşagıdaki bilgilerle giriş yaparak görebilirsiniz.

Transcript ID:  946133
Access Code :  74123698

Referanslarıma anasayfadaki “referanslar” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.